Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 20:00

Leczenie zachowawcze i profilaktyka

Leczenie zachowawcze i profilaktyka

Serdecznie witamy na naszej stronie i zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług!

Tworzymy zespół profesjonalistów, dla których stomatologia jest pasją, a pacjent i jego potrzeby są najważniejsze. W swojej praktyce stosujemy zasadę, że leczymy w taki sposób, jak sami chcielibyśmy być leczeni. Nasz gabinet znajduje się w dzielnicy Warszawy, jaką jest Wawer, a jego dogodna lokalizacja umożliwia dobry dojazd różnymi środkami komunikacji pacjentom również z innych dzielnic.

Oferujmy kompleksowy zakres usług stomatologicznych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Korzystamy z najnowszych rozwiązań i osiągnięć medycyny, cały czas poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. W naszym gabinecie stomatologicznym przykładamy ogromną wagę do zapewnienia kompleksowej opieki stomatologicznej, która obejmuje leczenie zachowawcze i profilaktykę. Nasz doświadczony zespół stomatologiczny jest gotowy, by zadbać o Twoje zdrowie jamy ustnej i zachować Twoje zęby w jak najlepszym stanie.

Gwarantujemy skuteczne metody leczenia, pozwalające na ograniczenie odczuwanego przez pacjenta dyskomfortu do zera. Na naszych pacjentów czekają wyposażone w nowoczesny sprzęt, komfortowe gabinety oraz miła i fachowa obsługa. Doświadczenie i zaangażowanie, pozwalają nam zagwarantować wysoką jakość wykonywanych usług, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen.

Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego, gdzie dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić Ci najwyższej jakości leczenie zachowawcze i profilaktykę. Nasz zespół składa się z doświadczonych i zaangażowanych stomatologów, którzy przyjmują na uwagę indywidualne potrzeby i komfort każdego pacjenta.

Działania profilaktyczne i zabiegi

Zdrowe zęby to nie tylko piękny uśmiech, ale także dobre samopoczucie całego organizmu, dlatego tak ważna jest w stomatologii profilaktyka. Bez wątpienia bowiem o wiele lepiej zapobiegać próchnicy i innym chorobom dziąseł oraz zębów, niż je leczyć.

W ramach działań profilaktycznych oferujemy m.in. takie zabiegi jak:

  • Kompleksowe usuwanie kamienia nazębnego tzw. scaling
  • Usuwanie wszelkiego rodzaju osadów i przebarwień - piaskowanie
  • Lakowanie bruzd zębów preparatami z fluorem, chroniącymi przed rozwojem próchnicy
  • Lakierowanie preparatem fluorowym

Służymy radą i wsparciem tak, aby nasi pacjenci mogli się jak najdłużej cieszyć zdrowym, pięknym i naturalnym uśmiechem.

Innym obszarem kompleksowych działań naszego gabinetu jest leczenie zachowawcze, które polega na leczeniu próchnicy przy wykorzystaniu szeregu możliwości i rozwiązań jakie daje współczesna stomatologia.

Super Dent (osiedle Międzylesie - Warszawa)świadczy pełen zakres usług stomatologicznych, wykorzystując nowoczesny sprzęt, materiały oraz korzystając z doświadczenia i profesjonalizmu stomatologów, pracujących w naszym zespole.

Wspólnie z pacjentem przygotujemy plan leczenia, uwzględniając jego możliwości i potrzeby, tak by cały proces przebiegał sprawnie i był bezbolesny.