Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek od 9:00 do 20:00

Ortodoncja

Ortodoncja

Ortodoncja to działania w stomatologii polegające m.in. na korekcie nieprawidłowo usytuowanych zębów u dzieci, jak i dorosłych, naprostowania wad zgryzu oraz na szeroko pojętej profilaktyce.

Duży zakres możliwości i metod leczenia sprawia, że w indywidualny sposób można dobrać je do wieku i indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Prawidłowo zastosowane leczenie ortodontyczne, to nie tylko piękny uśmiech, ale także redukcja wady wymowy, pozbycie się dolegliwości bólowych i dysfunkcji w obszarze stawów skroniowo – żuchwowych czy zmniejszenie ryzyka paradontozy.

Nasi specjaliści, którzy przyjmują w Super Dent oferują kompleksowe działania w takich obszarach jak:

  • Diagnoza i korekta wad zgryzu
  • Diagnostyka RTG (pantomogram RTG, zdjęcie cefalometryczne)
  • Leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych
  • Konsultacje i profilaktyka
  • Aparaty ortodontyczne - stałe i ruchome

Piękny uśmiech to gwarancja dobrego samopoczucia, satysfakcja i gwarancja powodzenia, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Ortodoncja w Super Dent

Ortodoncja jest nie tylko estetyczną dziedziną stomatologii, ale także ma ogromne znaczenie dla zdrowia i funkcjonalności naszej jamy ustnej. Oto kilka powodów, dlaczego warto skorzystać z usług ortodonty w naszym gabinecie Super Dent:

Nasi ortodonci doskonale zdają sobie sprawę, że każdy pacjent ma swoje unikalne potrzeby. Dlatego oferujemy kompleksową diagnozę i korektę wad zgryzu, dostosowując plan leczenia do wieku, stanu jamy ustnej i oczekiwań pacjenta. Dążymy do osiągnięcia optymalnych rezultatów, przy zachowaniu pełnej satysfakcji pacjenta.

Nasz zespół ortodontyczny wykorzystuje najnowocześniejsze technologie diagnostyczne, takie jak diagnostyka RTG (pantomogram RTG, zdjęcie cefalometryczne), które pozwalają nam precyzyjnie ocenić strukturę i stan jamy ustnej oraz wskazać odpowiednie rozwiązania terapeutyczne.

W Super Dent oferujemy leczenie ortodontyczne dla pacjentów w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz korekty zębów u dziecka, czy też samemu chcesz poprawić wygląd i funkcję swojej szczęki, nasz zespół ortodontyczny zapewni Ci najwyższej jakości opiekę. Wierzymy, że piękny uśmiech to nie tylko kwestia estetyki, ale również wpływa na samopoczucie, pewność siebie i sukces zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dlatego nasz zespół profesjonalistów z pasją do stomatologii i zwracający szczególną uwagę na potrzeby pacjenta jest gotów zapewnić Ci doskonałą opiekę ortodontyczną.

Nasz gabinet stomatologiczny mieści się w dzielnicy Wawer w Warszawie, co zapewnia łatwy dojazd zarówno dla pacjentów z tej dzielnicy, jak i innych części miasta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług ortodontycznych i doświadczenia profesjonalnej opieki w przyjaznej atmosferze Super Dent.